Coaches Reshmay en Bee hebben dansers en rappers Cheyenne, Marissa, Angie, Kimberly, Lilan, Universitair, BS, SK en Ruben vanaf september van vorig jaar intensief getraind en eigen nummers laten schrijven. Eennummer sprong eruit en wat klaar voor de videaoclip. Opvallend positief en gericht op de kansen in de toekomst. Als je wil en hard werkt, kan je ver komen, was de strekking van de avond.
Bij de presentatie zijn de nummers voor publiek gepresenteerd en als hoogtepunt van de avond werd de clip getoond aan enthousiaste vrienden en familie in De Kroepoekfabriek.
In het voorprogramma van deze presentatie traden drie popbands op bestaande uit jong talent van Popschool OpMaat.
Hartstikke mooi dat je je wilt inschrijven voor info over aankomende KF-evenementen! Om zeker te weten dat jij de eigenaar bent van het e-mailadres en je bijvoorbeeld niet een boze buurman bent met wraakgevoelens, heb je een e-mail ontvangen waar je moet klikken op een laatste bevestiging. Vergeet je ongewenste e-mail niet te checken.