THEATERCAFÉ OPSTAND PREDIKT DE REVOLUTIE op donderdag 7 mei. Een parade van theatermakers, cabaretiers, schrijvers, dichters en muzikanten die op één podium, op één avond, één omverwerpend thema te lijf gaan. Ieder op geheel eigen wijze.
De één predikt een geluksrevolutie,
de ander pakt het praktisch aan met
een workshop barricades bouwen.
Weer een ander gelooft dat hijzelf de revolutie is….
Er is retoriek, er is muziek.
Hoe we het ook wenden of keren, er hangt iets
in de lucht, er is iets op handen.
Een voorstelling vol verwondering
en verandering.
Ontdek de revolutionair in jezelf!
Gaan ze met literaire bommen gooien of blijft het bij een laffe storm in een glas water? Maak de rebel in je los en kom het zien!
Tijdens dit mini-festival komen o.a. voorbij:
Anne-Tjerk Mante
Anne-Tjerk werd op een ochtend wakker met de titel: Theatercafé Opstand predikt: de revolutie. En daar is met veel medewerking deze hele parade uit voortgekomen. Niet alleen is hij de initiatiefnemer, tevens presenteert hij deze avond ook. Bekend van: het boek ‘Afgaan op uiterlijk’ die voort kwam uit ‘de witte sokken affaire’.
De Spraakmakers: Michel Reinders & Frank van Hoorn:
De Spraakmakers zijn speechschrijvers van beroep. Overdag schrijven zij toespraken voor mannen met stropdas en vrouwen in mantelpak. ’s Avonds klimmen zij zelf op het podium en vertellen ze verhalen. (Michel Reinders ook bekend van Ghostwriter van De KF talkshow: TALK OF THE TOWN)
Look J Boden
Vlaardingse stadsdichter, portret- en kleinkunst fotograaf en designer. Boden is gefascineerd door tegenstrijdigheden als ‘kracht & kwetsbaarheid’ en ‘liefde & dood’.
Dennis van Aalst
“Dennis treedt niet graag op de voorgrond”, aldus juffrouw Pott van de tweede klas van de lagere school. Zijn spreekbeurten ‘De Molen’, ‘Het Vliegveld’, ‘Kamerplanten’ en ‘De Bever’ kregen steevast een onvoldoende. Ondanks haar heeft hij zich toch proberen te ontwikkelen. Van een cursus stijldansen tot gekleed zwemmen. Dat zie je nog steeds terug in zijn uiterst subtiele lichaamsbeheersing. De enige garantie die je bij hem hebt, is dat hij ongecensureerd kaal is.
Gebruik maken van de Rabo-Korting?